Poznajmy różnice pomiędzy Kamagrą zwykłą i Kamagrą Gold

Dzięki tym preparatom pozbędziemy się zaburzeń

Od dwudziestu lat mamy do czynienia z grupą medykamentów bardzo specyficzną. Chodzi tutaj o wszelkie preparaty, które są przeznaczone dla panów, u których zostały potwierdzone problemy związane bezpośrednio z erekcją. Na pewno wszystko się zaczęło od niebieskich tabletek, a więc od Viagry.

W dzisiejszych czasach wiele koncernów farmaceutycznych oferuje specyfiki całkiem innego rodzaju, które także świetnie sobie raczą ze wzwodem płatającym figle. Leki poszczególne się różnią między sobą tak naprawdę wieloma aspektami. Mamy tutaj na myśli różną siłę działania, skład, czas oddziaływania na organizm ludzki, efektami, ceną oraz także wyglądem poszczególnych tabletek. Farmaceutycznym koncernem, który od lat już dostarcza wielce szeroką gamę leków na wzwód jest Ajanta Pharma, która jest firmą indyjską. Firma ta jest także odpowiedzialna za wypuszczenie na rynek preparatów Kamagra.

Poznajmy różnice najważniejsze

Każdy z nas słyszał z pewnością o Kamagrze klasycznej. Są to świetne tabletki na erekcje, które zawierają w sobie ilość zróżnicowaną aktywnego składnia. Kamagra klasyczna jest dostępna na rynku w trzech dawkach. Mowa tutaj o Kamagrze 20 miligramów, 50 miligramów oraz 100 miligramów. Przejdźmy jednak do omówienia sobie różnić pomiędzy Kamagrą klasyczną a Kamagrą Gold. Należy tutaj wspomnieć, że Kamagra Gold jest wzbogacona o dodatkowe substancje. Wzmacniają one oczywiście działanie skuteczne leku. W porównaniu z innymi lekami z tej właśnie grupy, tenże specyfik daje na pewno wielce silniejsze seksualne doznania. Każdy mężczyzna się czuje o wiele lepiej, gdy jego członek jednak na specyfik reaguje oraz się oczywiście zachowuje tak jak trzeba.

Kamagra Gold także się różni nieco od innych leków chociażby ze względu na swój kształt czy też kolor. Są one podłużne oraz turkusowe. Co więcej charakteryzuje się również naprawdę silnym działaniem. Gdy stosujemy Kamagrę Gold, to pamiętajmy, że podczas jednej dobry nie możemy jej zażyć więcej, a niżeli jedynie jednej tabletki. Gdy bierzemy leki o niższej dawce aktywnej substancji, na przykład tabletkę zawierającą dwadzieścia miligramów czy też nawet pięćdziesiąt miligramów, to może pozwolić sobie na nieco więcej.

Jaka jest różnica w cenie?

Cena jednego oraz drugiego leku zbyt wiele się nie różni. Wszystko jest zależne tak naprawdę od tego, gdzie kupujemy dany lek. Niezwykle ważną kolejną kwestią jest ilość blistrów, na które się decydujemy. Cena jednej pastylki spada i to znacznie gdy zakupimy kilka blistrów jednocześnie. Może warto zatem pomyśleć o zakupach nieco większych? Na pewno tak. Jednak jest jedno małe „ale”. Chodzi o to, że możemy w ten sposób zrobić, ale gdy lek już mamy sprawdzony. Wówczas wiemy, że możemy spokojnie ten lek przyjmować i nic niepokojącego w naszym organizmie się nie dzieje.

A jak z różnicami w działaniu?

Z uwagi na dodatkowe substancje, które znacznie wzmagają działanie, to Kamagra Gold na pewno jest przeznaczona dla osobników płci męskiej, którym raczej klasyczna wersja leku nie pomaga nam. Oba leki już działają po jakiś trzydziestu minutach od przyjęcia sobie tabletki. Zaznaczyć musimy także, że każdy z tych leków wymaga seksualnego pobudzenia mężczyzny. Mężczyźni mają dobrych kilka godzin. Obojętnie jaką wersję Kamagry wybierzemy powinniśmy dokładnie zapoznać się z ulotką leku. Jednak zawsze powinniśmy być świadomi, że te leki nie są raczej dla układu naczyniowego oraz sercowego obojętne.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html