Jakie współcześnie zaleca się preparaty na potencję oraz zaburzenia erekcji?

Trudność w osiągnięciu wzwodu to problem, który istotnie wpływa nie tylko na mężczyznę, ale również partnerkę, a w konsekwencji cały związek. Co więcej, wskazanych nieprawidłowości nie można traktować jako indywidualnej dolegliwości, gdyż bardzo często wynika ona z zachwiania równowagi w całym organizmie mężczyzny. Zaburzenia erekcji to przewlekła niezdolność do osiągnięcia, a także utrzymania wzwodu pozwalającego na odbycie satysfakcjonującego zbliżenia z partnerką. Podkreślić trzeba fakt, że częstotliwość problemu współcześnie niepokojąco narasta. Niejednokrotnie ma to związek z tempem życia i wszechobecnym stresem.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Elementy prowadzące do problemów z osiągnięciem wzwodu mogą mieć charakter psychologiczny, organiczny, bądź wynikać z połączenia obu wskazanych kategorii. Powody mające związek ze sferą psychologiczną to przewlekły stres, lęk, niepokój, poczucie winy, czy też obecność stanów depresyjnych. Do drugiej z wymienionych grup zalicza się przede wszystkim problemy zdrowotne mające głównie charakter chorób naczyniowych, przyczyny hormonalnych bądź neurologicznych. Co więcej, mogą wynikać także z przyjmowania niektórych preparatów leczniczych, urazów bądź schorzeń członka. Nieprawidłowości dotyczące męskości mogą występować również w przebiegu takich dolegliwości jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, albo hiperlipidemia.

Trudności potęgowane są przez niewłaściwą dietę, brak aktywności fizycznej oraz nadużywanie środków uzależniających (alkohol, papierosy).

Jak w przypadku problemów z erekcją należy przygotować się na wizytę u specjalisty?

Działanie terapeutyczne w przypadku zaburzeń erekcji złożone jest z dwóch kwestii. Jedna dotyczy psychoterapii, wytłumaczenia aspektów mających związek z fizjologią, a ponadto porad z obszaru profilaktyki zdrowotnej. Druga storna dotyczy zaburzeń o charakterze organicznym. Mężczyzna udający się na wizytę u specjalisty musi zabrać ze sobą najbardziej aktualne wyniki badań informujące o stanie jego zdrowia. Warto przedstawić lekarzowi morfologię krwi, poziom cukru, próby wątrobowe, oznaczenie na witaminę D, EKG, USG i inne. Istotne elementem są również preparaty farmaceutyczne przyjmowane przez mężczyznę. Zdarza się, że podczas kuracji specjalista zleci wykonanie dodatkowych testów, które mogą powodować rezultat w postaci zaburzeń erekcji, na przykład poziom hormonów tarczycy.

Jak działają współczesne preparaty na potencję?

Leczenie zaburzeń potencji przeszło ważną metamorfozę. W przeszłości wykorzystywano metody bardziej inwazyjne, na przykład fala wstrząsowa czy iniekcja do ciał jamistych. Współcześnie zaleca się przede wszystkim preparaty pełniące funkcjęinhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Najczęściej są to środki zawierające substancję czynną określaną jako sildenafil, na przykład Viagra czy też Kamagra.

Leki te przyczyniają się do hamowania aktywności enzymu, który rozkłada tlenek azotu. Zwiększona ilość tego związku w organizmie rozluźnia mięśnie gładkie członka. Dzięki temu stają się bardziej rozciągliwe, co ułatwia napływ krwi do prącia, która jest niezbędna do osiągnięcia wzwodu. Preparat taki jak Kamagra ćwiczy ciała jamiste członka, przygotowuje do pojawienia się krwi, a ponadto przyczyniają się do mobilizacji naczyń do jej przemieszczenia.

Środek nowszej generacji

Udoskonalenie środków na zaburzenia potencji zmierzało do przyspieszenia czasu reakcji organizmu oraz wydłużenia czasu aktywności. Jest to możliwe dzięki środkom zawierającym awanafil. Charakteryzuje się on szybkim wchłanianiem i szybkim działaniem, nawet 15 minut po spożyciu. Nowa substancja pozwoliła także na eliminację pewnych działań niepożądanych, choć w tej grupie środków nie są on uciążliwe. Dodatkową korzyścią jest szybkie usuwanie preparatu z organizmu.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/