Co i jak? Super Lemon Haze

Hodowany przez Green House Seeds, szczep Super Lemon Haze jest mieszanką dominującą w Sativa. Znany jest ze swoich szybkich i energicznych efektów.
Większość kolekcjonerów konopi uważa, że nasiona z rodziny Green House to nazwa domowa. Od czasu ich wprowadzenia w 1985 r. Firma z siedzibą w Amsterdamie stała się najbardziej nagradzanym bankiem nasion na świecie (jeśli nie najbardziej).
To nie jest prosty wyczyn, aby konsekwentnie tworzyć nagrodzone szczepy, a Green House wykonał swoje prace na nogi. Zaczęli zbierać od 25 lat lądowiska i ich Strain Hunter z serii YouTube, przygody i niesamowite podróże.

Jakie jest genetyka Super Lemon Haze Strain?

Super Silver Haze była częścią genetyki związanej ze szczepem Super Lemon Haze, a szybkie wyszukiwanie w Google pomogło zrozumieć, że Lemon Skunk był drugim rodzicem.

„Kiedy dorośnie na świeżym powietrzu, Super Lemon Haze może przynieść do 1.200 gramów”.

Chociaż jest to głównie Sativa, Super Lemon Haze ma również Indikę w jej linii. Oba rodzice mają Skunk # 1 swoją genetykę, która ma pewne afgańskie, Indica wpływ.
Ponadto Lemon Skunk był ojcem pakistańskiego szczepu Landrace, zwanego Citral, który jest całkowicie Indica. Chociaż hybrydyzacja była skuteczna w zwiększaniu masy i plonu rośliny, to ten szczep zachowuje się tak, jakby miał wpływ na zamglenie.

nasiona konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *